Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner zsp2016

Katowice, 9 października 2014 r.

Protokół z posiedzenia jury konkursowego XI Pikniku Malarskiego
„Sielskie Klimaty 2014”

Dnia 9 października 2014 roku jury w składzie:

dr Anna Machwic, ASP Katowice, dr Marcin Białas, ASP Katowice, dr Piotr Kossakowski, ASP Katowice, dokonało przeglądu dorobku plastycznego XI pikniku malarskiego „Sielskie Klimaty 2014” i postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria I do 3 klasy SP:

I Nagroda Lena Dzieciaszek, SP 4 Bytom

II Nagroda Natan Grycman, SP 59 Katowice

III Nagroda Igor Ciszewski, SP 48 Katowice

Wyróżnienie Michalina Posiłek, SP 48 Katowice

Wyróżnienie Zuzanna Książek, SP 15 Chorzów

Wyróżnienie Jakub Imiolczyk, Przedszkole nr 18 Chorzów

Wyróżnienia honorowe:

Bartek Gruszka, Społeczna Szkoła Podstawowa Chorzów

Patrycja Nowok, SP 13 Chorzów

 

Kategoria II 4-6 klasa SP i 1-3 gimnazjum:

I nagroda Oliwia Stahr, Gimnazjum 7/AZSO 2 Chorzów

II nagroda Marcin Janik, Zespół Szkół Specjalnych nr 6 Katowice

III nagroda Sandra Ryt, Gimnazjum Ornontowice

III nagroda Natalia Czapla, Społeczna Szkoła OMEGA Katowice

Wyróżnienie Martyna Nolewajka, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Bytom

Wyróżnienie Szymon Krotowicz, SP 3 Świętochłowice

Wyróżnienie Dominika Kijak, Gimnazjum 5 Bytom

Wyróżnienia honorowe:

Emilia Reszka, SP 21 Katowice

Alicja Rogoń, Gimnazjum 7/AZSO 2 Chorzów

 

Kategoria III - szkoły ponadgimnazjalne:

I nagroda Karolina Gruba, LO im. M. Skłodowskiej-Curie, Katowice

II nagroda Julia Noculak, III LO / AZSO nr 2 Chorzów

III nagroda Marta Stypiński, LO im. A. Mickiewicza, Katowice

Wyróżnienie Marta Milewska, Okienko, Siemianowice Śląskie

Wyróżnienie Kamila Podosek, Zespół Szkół Ogrodniczych, Bielsko-Biała

Wyróżnienie Dagmara Rzadkowska, MDK Ruda Śląska

 

Kategoria IV powyżej 20 lat /20+

I nagroda Tomasz Walus, Centrum Kultury Śląskiej Świętochłowice

II nagroda Magdalena Nowakowska, DPS „Republika” Chorzów

III nagroda Aleksandra Bryl Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

Wyróżnienie Ewa Murawska, DPS „Republika” Chorzów

Wyróżnienie Aleksandra Mruk, Katowice

Wyróżnienie Małgorzata Wójcik, Zamek Sielecki Sosnowiec

Wyróżnienia honorowe:

Róża Urbalewicz, WST Katowice

Olga Michta, WTZ „Otwarte Serca” Dąbrowa Górnicza

 

Kategoria V Szkoły artystyczne – klasy młodsze (I-III OSSP, I LP)

I nagroda Ewa Sznober, III OSSP Katowice

II nagroda nie przyznano

III nagroda nie przyznano

Wyróżnienie Julia Krzemińska, III OSSP Katowice

Wyróżnienie Marcin Rockstein, I OSSP Katowice

Wyróżnienie Jakub Parada, III OSSP Katowice

 

Kategoria V Szkoły artystyczne starsze (IV-VI OSSP, II-IV LP)

I nagroda Krystian Janecki, V OSSP Katowice

I nagroda Wojciech Przybylski, ZSAP Tarnowskie Góry

II nagroda Anna Oczkowicz, VI OSSP Katowice

III nagroda Natalia Hołoś, V OSSP Katowice

Wyróżnienie Aleksandra Olszewska, IV OSSP Katowice

Wyróżnienie Maciej Dorabiała, IV OSSP Katowice

Wyróżnienie Natalia Smolin, ZSAP Tarnowskie Góry

Wyróżnienia honorowe:

Aleksandra Dixa, III LP ZSP Bielsko-Biała

Marcin Woźnica, VI OSSP Katowice

Karolina Piotrowska, VI OSSP Katowice

Mateusz Królikowski, VI OSSP Katowice

Bartosz Guzy, IIa LP Katowice

Julia Kempa, V OSSP Katowice

Dominika Szweda, V OSSP Katowice

Angelika Kwiatkowska, IIb LP Katowice

Klaudia Stępień, III LP Katowice

 

GRAND PRIX: w kategorii I-IV – Andrzej Sodowski, Grupa Twórcza „KRAJCOK” Chorzów

 

GRAND PRIX w kategorii szkół artystycznych – Michał Laurentowski, V OSSP Katowice

 

Prezentowana w galerii Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach wystawa poplenerowa w liczbie 523 prac ukazuje możliwie najpełniej panoramę dokonań autorów:

od przedszkolaka do maturzysty szkoły plastycznej, z roku na rok coraz liczniej prezentowane jest grono osób dorosłych. W tym roku wyjątkowo ciekawe prace powstały w kategorii starszych klas artystycznych czego wynikiem jest większa liczba przyznanych wyróżnień w tej kategorii.

art. plast. Andrzej Makowski – Sekretarz Jury

Wręczenie nagród oraz finisaż wystawy odbędzie się w piątek 31 października 2014 roku o godz. 11:00, w galerii Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach, ul. Ułańska 7a (os. 1000-lecia).

członkowie Jury:

dr Anna Machwic

dr Marcin Białas

dr Piotr Kossakowski

 

 

jubi logo 360
plastyk.katowice.pl    copyright © 2013 debazan